Wystawa „Niech żyje Albert Albertson” w bibliotece w Smolcu i Kątach Wrocławskich

We wrześniu zapraszamy dzieci (młodsze i starsze) do odwiedzenia naszych bibliotek, by obejrzeć wystawę “Niech żyje Albert Albertson”.

W terminie od 1 – 14 września wystawa będzie dostępna w filii bibliotecznej w Smolcu, a następnie od 15 – 28 września 2023 r. zagości w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich.

Wystawę przygotowało Wydawnictwo Zakamarki z okazji 10 rocznicy istnienia książek o Albercie w Polsce i 50 rocznicy wydania pierwszej książki w Szwecji. Jest więc co świętować!!!

Na odwiedzających wystawę w naszych bibliotekach będą czekały kolorowanki z Albertem oraz quiz ze znajomości postaci.

Szczegóły dotyczące spotkań dla grup zorganizowanych przedstawimy w późniejszym terminie.

Odwiedzajcie nas, czekamy !!!